iWood Dřevěné stavební bloky Hasičský záchranný sbor

Kód: 101647
Novinka
Značka: iWood
ZDARMAZDARMA
4851 iwood drevene stavebni bloky hasicsky zachranny sbor
1 652 Kč 1 365,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.12.2021

Množstevní sleva při zakoupení

  • 2ks - 2%, 3ks - 3%, 4ks - 4%
  • více jak  5ks  - 5%
  • více jak 10ks  - 10%

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

iWood Dřevěné stavební bloky Hasičský záchranný sbor


Úžasná sada dřevěných bloků vybavených magnety udělá určitě radost každému dítěti.


Dřevěné magnetické bloky s motivem hasičů jsou skvělým způsobem, jak pomoci Vašemu dítěti poznávat svět kolem sebe.
Bloky jsou po generace jednou z nejstarších hraček na světě, které dětem dělají radost. Díky magnetům tento model kombinuje tradici s moderními řešeními. Magnety totiž usnadňují spojování prvků a vytváření zcela nových, jedinečných konstrukcí!
Stavění a skládání bloků ovlivňuje rozvoj kreativity, představivosti a prostorového vidění. Dítě se naučí rozpoznávat tvary a přizpůsobovat je sobě navzájem.


Díky zaoblenému tvaru a velikosti přizpůsobené malým rukám, dítě snadno uchopí bloky a procvičuje si tak manuální dovednosti.
Barvy bloků jsou vytvořeny v červených tónech s modrými a žlutými prvky, což odráží realistický vzhled hasičské stříkačky. Bloky jsou pokryty netoxickými vodními barvami, díky čemuž i batolata, která mají tendenci vkládat do úst různé předměty, budou mít zaručenu bezpečnost při hraní. Důležité je zmínit, že tyto barvy jsou extrémně odolné, což dětem umožní hrát si roky.


Společné hraní s rodiči nebo ve skupině vrstevníků má pozitivní vliv na rozvoj důležitých sociálních dovedností.


Díky většímu počtu prvků se dítě může pustit do hledání různých řešení, jak je použít. Čímž se zvyšuje počet možností zábavy.
Magnetické bloky jsou vyrobeny výhradně z ekologického dřeva. Tvary prvků jsou zaoblené, což zvyšuje bezpečnost hraní si s touto sadou. Téma hasičských zásahových sil upoutá pozornost dítěte a zaujme jeho pozornost po dlouhou dobu. Navíc široké spektrum možností hraní si zajistí, že o hraní neztratí zájem. Tyto bloky budou neocenitelnou pomocí při rozvoji manuálních dovedností, motorické koordinace a koncentrace.


Děti poznávají svět prostřednictvím specifických prvků okolního prostředí, s nimiž se setkávají. Každý produkt iWood byl pečlivě navržen tak, aby zaručoval bezpečnost a přitom zůstával atraktivní a zaujal pozornost dítěte. Každá hračka je navržena tak, aby pomohla rozvíjet inteligenci, manuální dovednosti, procvičovat jemné pohyby, koordinaci očí a rukou a prostorové vidění. Produkty iWood rozvíjejí kreativitu, schopnost vyprávět příběhy a usnadňují Vašemu dítěti pochopit svět kolem sebe. Hraní si ve skupině rozvíjí velmi důležité sociální dovednosti a posiluje rodinné vazby.


Hračky iWood jsou vyrobeny z přírodních, plně obnovitelných materiálů. Přísná kontrola kvality v každé fázi výroby zajišťuje bezpečnost a vysokou kvalitu.


Věk: od 3 let
Rozměry balení: 345x225x80 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro kluky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: