JBL Manado Dark 5 l

Kód: MAN5L
Značka: JBL
348 Kč 288 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavý přírodní substrát pro akvária se zrnitostí 1.5 - 2.5 mm. Ideální pro péči o rostliny ve sladkovodních akváriích. Jeho pórovitá struktura podporuje růst kořenů. Vhodné pro ryby žijící u dna. Zásobárna živin s vysokým obsahem železa. Dokáže absorbovat nadměrné množství živin a v případě potřeby je opět vydat. Vysoký obsah železa je dobře vstřebatelný kořeny rostlin

Aktivuje půdní flóru efektivním & rychlým osídlením užitečnými půdními bakteriemi. Tím je zajištěna prevence nežádoucího růstu řas, je odlehčen filtr a voda je průzračně čistá. Zvýrazní krásu zbarvení ryb svým tmavohnědým odstínem, který oživí barvu ryb a spolu se zelenými a červenými tóny rostlin vytváří celkový harmonický dojem.

Substrát připravený k použití, který stačí před použitím jedenkrát opláchnout v kohoutkové vodě. Přírodní substrát aktivuje půdní flóru a je ideální k péči o rostliny. Zásobárna živin s účinnými bakteriemi (je zdrojem živin, dokud se nevyčerpá a lze ji obnovovat přihnojováním) je k vodě neutrální & a oblá. Je proto ideální pro druhy ryb zavrtávajících se do substrátu, jako jsou sumci a mřenky.