Křovinořez DEMON RQ580 benzínový M83106 Olej a 2 x strunová hlava + + struna zesílená, čtvercový profil, 50m, 2,4mm

Kód: M83106
Značka: DEMON
2 268 Kč 1 874 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model RQ580 značky Demon je ideální volbou na sekání trávy, houští i křovin. Je bezpečný a manipulace s ním je díky nastavitelné rukojeti maximálně snadná. Křovinořez je vybaven dvoutaktním motorem s výkonem 1,4 kilowattů, obsahuje pevnou ocelovou hřídel a nabízí plynulou regulaci plynu. Nechybí mu ani objemná nádrž na palivo. Součástí balení je bohaté příslušenství, ve které mimo jiné najdete dvě strunové hlavy nebo ochranný štít na hlavu.
Kvalitní provedení
Křovinořez vám zprostředkuje pohodlné kosení trávy, houští i křovin. Je vybaven nylonovou strunou, plynulou regulací plynu a pevnou ocelovou hřídelí pro práci s tím nejlepším výsledkem.
Kvalitní provedení
Skvělý výkon
Skvělý výkon
Zařízení je vybaveno dvoutaktním motorem nabízejícím vysoký výkon 1,4 kilowattů, který je chlazen vzduchem. Objem palivové nádrže představuje 1,2 litru.
Snadné ovládání
Křovinořez je vybaven univerzální nastavitelnou rukojetí, která usnadňuje manipulaci s přístrojem a zajišťuje jeho přesné ovládání. Délka ramena je 150 centimetrů.
Snadné ovládání
Bohaté příslušenství
Bohaté příslušenství
Součástí křovinořezu je široká nabídka příslušenství, která vám práci ještě usnadní. Najdete v ní například sadu klíčů, ochranný štít na hlavu, dvojramenný popruh, kovový kotouč na struny nebo 3zubý kotouč s průměrem 255 milimetrů. Součástí jsou i dvě strunové hlavy.

Vybavení - kompletní výbava

  • sada klíčů, šroubovák
  • 2 x strunová hlava
  • 3 zubý kotouč 255mm
  • kovový kotouč na struny
  • dvojramenný popruh
  • plastová nádoba pro smíchání směsi
  • + DÁREK: Struna zesílená, čtvercový profil, 50m, 2,4mm +  100ml olej

Používání poloautomatické strunové hlavy se systémem TAP‘N Go

Během práce při max. otáčkách motoru lehce klepněte strunovou hlavou o zem. Dojde ke krátkému uvolnění struny a tím k potřebnému povytažení. Poklep můžete opakovat, dokud nedojde k povytažení struny na požadovanou délku. V případě delšího povytažení dojde k automatickému zaříznutí struny. Motorová kosa musí být vybavena ochranným krytem struny s kovovým nožem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: