Traktor s vlečkou a zvířátky zelený

Kód: CZLEAN_8297
788 Kč 651 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktor s vlečkou a zvířátky zelený

Senzační traktor pro každého malého farmáře. Traktor s přívěsem je nutností na každé farmě. Farmář přece musí své koně, krávy a další zvířata nějak přepravit. A pokud bude transport doprovázen veselými písničkami, zábava definitivně skončí!

Velký traktor je vyroben z vysoce kvalitního plastu ve fantastických intenzivních barvách.
Po zmáčknutí komína uslyšíme zvuk vystřeleného motoru a následně veselou, živou hudbu a zvuky zvířat v pozadí. Dalším stisknutím komína se vozidlo zastaví. Traktor má 3 různé melodie. Při jízdě přední světla blikají, díky čemuž je hračka ještě atraktivnější. Traktor táhne přívěs volně a plynule.

Stisknutím figurky Farmáře střídavě uslyšíme: smích, živost, krátkou melodii a pískání.

Pro každé zvíře je na přívěsu místo. Každé místo je vhodně označeno vyobrazením koně, psa, ovce a krávy. Po přizpůsobení figurky na místo uslyšíme zvuk, který zvířátko vydává. Dítě má možnost poznat zvířátka z farmy, se kterými se často denně nesetkává. Při zábavě si procvičuje logické myšlení a schopnost porovnávat data.
Zvukové funkce jsou doprovázeny blikajícími světlomety na traktoru.

Figurky lze vyjmout z vozidla, přívěs nelze odpojit od tahače.

Zahrnuta:
- tahač s přívěsem,
- figurka farmáře,
- koník,
- pes,
- kráva,
- ovce.

Rozměry traktoru:
délka cca 19,5 cm
šířka cca 14 cm
výška cca 16,5 cm

Rozměry přívěsu:
délka cca 19 cm
šířka cca 15 cm
výška cca 10 cm

Celková délka cca 38,5 cm

 

Hračka, která rozvíjí představivost, manuální zručnost a motorickou koordinaci. Prostřednictvím hry se batole učí logickému myšlení, poznávání tvarů a barev, používání předmětů a poznávání jejich účelu. Živé barvy a vlastnosti skutečných domácích spotřebičů přitahují pozornost dítěte a podporují jeho kognitivní schopnosti.