Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu 50W 16L PM-NPO-16W

Kód: PM1073
Značka: POWERMAT
3 998 Kč 3 304 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu 50W 16L PM-NPO-16W

Tento zvlhčovač využívá technologii ultrazvukových vln, přeměňuje čistou vodu na chladnou a osvěžující páru a nevyžaduje žádné další chemikálie ani elektrický ohřívač. Vodní pára sráží pyl, prach a další nečistoty ze vzduchu hromadící se v místnosti. Zařízení spotřebovává málo elektřiny a nevytváří teplo. Díky vestavěnému ionizátoru přístroj eliminuje elektrostatické náboje a osvěžuje vzduch. Nepostradatelný pro astmatiky. Výhodou zvlhčovače je jeho vysoká účinnost při nízké spotřebě energie a tichý provoz. Velmi snadno se ovládá, má panel s podsvíceným displejem. Produkuje chladnou páru - žádné riziko popálení.

TECHNICKÁ DATA

Vstupní napětí: 230 V / 50 Hz
Výkon: 50 W
Napájení: 230V
Objem nádrže: 16L
Účinnost: 500/800/1000/1500 [ml / h]
Displej: LCD lze vypnout
Dálkové ovládání: ano
Časovač: ano
Nastavení síly páry: ano
Hmotnost: 4,3 kg
Výška: 63 cm
Šířka: 35,5 cm
Materiál: Plast
Délka napájecího kabelu: 120 cm

OBSAH SADY

Zvlhčovač vzduchu POWERMAT
Dálkové ovládání
Výstupní potrubí
ZVLHČOVAČ VZDUCHU 16L

Ultrasonic - Pára generovaná pomocí zvukových vln je obohacena o oxidové minerály a nanooxidy; Na rozdíl od parních zvlhčovačů nevytváří páru, která může být vzhledem k vysoké teplotě nebezpečná a zvyšuje teplotu v místnosti. Regulace intenzity odfouknutí - 3 kroky.
Ionizátor – snižuje ionty, které nám škodí (pozitivní ionty) produkcí záporných iontů – veškeré znečištění padá na substrát, místo aby putovalo do našich plic; vzduch se stává lehkým a svěžím, a tak? Naše nálada se okamžitě zlepší! Je důležité zajistit sobě a své rodině bezpečný a zdravý vzduch, který ionizátor zaručuje - kvalitu vzduchu venku ovlivnit nemůžeme, ale vzduch, který doma dýcháme, dokáže zvlhčovač s ionizační funkcí do značné míry změnit.
Časový programátor s dálkovým ovládáním - komfort používání přístroje zajišťuje možnost nastavení doby provozu, po které se zvlhčovač sám vypne.
Podsvícený LCD displej - na přední straně zvlhčovače je dobře čitelný LCD displej s informacemi o jeho provozním režimu; Zařízení má také zabudovaný vlhkoměr, který umožňuje neustálou kontrolu úrovně vlhkosti v místnosti.

Kdy použít
Zvlhčovač vzduchu je nejlepší použít v topné sezóně, vzduch uvnitř je pak vysušen radiátory a je obtížné udržet správnou vlhkost. Při nedostatečné vlhkosti dochází k vysychání sliznice, tyto stavy způsobují respirační infekce. Nabízený zvlhčovač vzduchu pomůže tento problém vyřešit.

PROVOZNÍ ROZSAH 360°
Díky inovativnímu tvaru bude zvlhčovač vypadat skvěle v každé místnosti.

Suché sliznice, slzení, problémy s kůží, hrdlem a dýchacími cestami jsou základní neduhy, které mohou nastat při pobytu v místnostech, kde vlhkost nepřesahuje 30 %.

Mohou se zhoršit nadměrným elektrostatickým zářením z počítače a monitoru. Abychom těmto neduhům předešli, nabízíme ultrazvukový zvlhčovač vzduchu.

Tento zvlhčovač pracuje na principu ultrazvukových vln, přeměňuje čistou vodu na chladnou a osvěžující páru.

Při produkci vodní páry vzniká velmi velké množství aniontů (záporných iontů), které velmi pomáhají při srážení pylu, prachu a dalších škodlivin ve vzduchu hromadících se v místnosti. Zařízení s nízkou spotřebou elektrické energie, zcela bezpečné použití.

Bezpečnost

Zvlhčovač vás sám upozorní na nedostatek vody v nádobce a vypne se, takže se nemusíte bát, že na něj zapomenete a nebudete se divit, když odejdete z domu nebo jestli je zvlhčovač vypnutý.

Tichá práce
Zařízení se vyznačuje tichým chodem, který zajistí tichou a klidnou noc.

Intuitivní ovládání
Náš zvlhčovač se velmi snadno používá. Má intuitivní, čitelný ovládací panel, takže si jej můžete vždy upravit podle svých potřeb.

Doporučení pro vlhkost vzduchu
Doporučená vlhkost pro prevenci / léčbu onemocnění: 40 ~ 55 % RH
Úroveň okolní vlhkosti pro počítače a elektronická zařízení: 45 ~ 60 % RH
Okolní vlhkost pro nábytek a hudební nástroje: 40 ~ 60 % RH
Úroveň okolní vlhkosti pro knihovny, galerie a muzea: 40 ~ 60 % RH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: