Zahradní houpačka "čapí" hnízdo - modrá 110 cm

Kód: PM0646
Novinka
Značka: POWERMAT
1 048 Kč 866 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÁ DATA
Společnost: POWERMAT
Výrobek: STORK NEST SWING PM-HBG-110C
Průměr sedáku: 110 cm
Nastavitelná výška: 90 - 140 cm
Maximální zatížení: 150 kg
Rám: kov, zajištěný pěnou
Materiál: OXFORD (materiál odolný vůči vnějším podmínkám)
Lana: Nylon
Barva: modrá


Zahradní houpačka Čapí hnízdo Powermat PM-HBG-110C je dokonalým doplňkem domácí zahrady, dětského koutku a pozemku. Přinese spoustu radosti nejen dětem, ale i dospělým.

Konstrukce houpačky umožňuje její zavěšení dvěma způsoby, v jednom nebo dvou bodech, což značně usnadňuje nalezení vhodného místa pro zavěšení, k tomuto účelu jsou použity dva kovové kroužky.

Vnější spona houpačky je vyrobena ze čtyř hliníkových segmentů pokrytých měkkou pěnou, odolných vůči povětrnostním podmínkám. Samotné sedadlo se skládá z odolné síťoviny vyrobené z pletené nylonové šňůry.

MATERIÁL
Síťovina a švy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby bylo používání houpačky pohodlné a trvanlivé.

KONSTRUKCE
Rám je vyroben z odolného a lehkého hliníku pokrytého měkkou pěnou. Upevnění lan je zajištěno pomocí suchých zipů pro ještě větší pohodlí při používání.

ŘÍZENÍ
Výšku houpačky lze nastavit v rozsahu 91 - 140 cm. Nastavovací systém je vyroben z kovu a nylonové lano bylo pevně svařeno a vyztuženo plastovou ochranou, díky níž má houpačka nosnost až 150 kg.

SILNÉ LANO
Ke kovovému kruhu je připevněno nylonové lano s pevnou vazbou. Kroužek by měl být připevněn k háčkům zasazeným do stromu nebo jiného materiálu. Před použitím houpačky zkontrolujte správnost háků a jejich pevnost.